Konečný zákazník

Pokud hledáte správnou rekuperační jednotku, nezdržujte se hledáním ideálního produktu pro Vás. PAUL má opravdu velkou škálu produktů, které se liší množstvím dodávaného vzduchu, možnostmi řízení, stavební variantou, předehřevem a v neposlední řadě i možností zpětného zisku vlhkosti. Nechte to na nás. Navrhneme vám ZDARMA ideální technické řešení, včetně způsobu vedení vzduchovodů a způsobu distribuce vzduchu. Na základě toho jsme pak schopni ZDARMA vytvořit velmi korektní a přesnou cenovou nabídku. Co k tomu potřebujeme? Zašlete nám níže uvedené podklady dle toho, v jaké fázi výběru VZT technologie jste:

1) Mám cenovou nabídku, chtěl bych ji nechat zkontrolovat, zda je kompletní a chtěl bych nechat vytvořit konkurenční nabídku s technologií PAUL – zašlete nám Vaší nabídku a půdorysy domu a my Vám vypracujeme cenovou nabídku s rozptylem +/-8%.

2) Mám projekt vzduchotechniky, chtěl bych si nechat ZDARMA zkontrolovat jeho kvalitu a kompletnost a na tomto základě bych chtěl vytvořit cenovou nabídku – zašlete nám Váš projekt a my Vám vypracujeme nabídku s cenovým rozptylem +/-5%.

3) Mám půdorysy domu a zájem o rekuperaci – zašlete nám půdorysy domu a vypracujeme Vám ZDARMA předběžnou cenovou nabídku, budeme Vás kontaktovat ohledně upřesňujících dotazů, jaké jsou možnosti vedení VZT systému.

4) Mám jiný dotaz – zanechte nám vzkaz a budeme Vás kontaktovat.

Kontakty